
Успех наших ученика на Републичком такмичењу „Шта знаш о саобраћају“
30. мај 2026.
У природи је најлепше
9. јун 2026.Завршна свечаност испраћаја генерације ученика осмог разреда одржаће се у четвртак 4. јуна 2026. Свечана додела диплома у 18:15 часова у дворишту школе.
Испраћамо још једну генерацију осмака. Желимо им срећу на путу одрастања!





